Menu
Kurier Praski logo
piątek, 20 lipca 2018
sekacz

Stomatolodzy, protetycy

NZOZ DENTIMED Przychodnia Stomatologiczna

NZOZ DENTIMED Przychodnia Stomatologiczna

Jesteśmy zespołem lekarzy dentystów i asystentek stomatologicznych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nasz gabinet działa na warszawskim Targówku od 20 lat ciesząc się dobrą opinią kilku tysięcy pacjentów. Współdziałamy z innymi specjalistami i pracowniami technik dentystycznych tak, aby zapewnić naszym pacjentom najnowocześniejsza, kompleksową opiekę stomatologiczną. Ustawicznie kształcimy się zawodowo uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Stomatologia zachowwcza
Stomatologia estetyczna
Protetyka
Implanty i chirurgia stomatologiczna
Profilaktyka paradontozy i pruchnicy
Diagnostyka Rtg radiografia cyfrowa
Ortodoncja
Profilaktyka i leczenie nieprawidłowości zgryzowych
Leczenie dzieci
Leczewnie w ramach umowy z NFZ
Tykocińska 42
03-545 Warszawa
tel: 22 678 09 76
dentimed.warszawa.pl
 

Unimed S.C. NZOZ

itamy w UNIMED,


Jesteśmy nowoczesną przychodnią stomatologiczną powstałą w 1991r.

Naszym atutem jest długotrwałe doświadczenie w dostarczaniu usług na najwyższym europejskim poziomie.

Nowoczesny sprzęt, wdrażanie rynkowych nowości, nieustanny rozwój oraz dbałość o Państwa piękny i zdrowy uśmiech to podstawa naszej działalności.

Duży nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb.

W miłej i bezstresowej atmosferze znajdziecie Państwo najlepszej jakości kompleksową opiekę stomatologiczną. Bezbolesne komputerowe znieczulenie The Wand zapewni Państwu komfortową i przyjemną wizytę w Naszym gabinecie. Specjalnie dla Państwa wyeliminowaliśmy pojęcie bólu.

Nasza oferta obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i implantologii, chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. Wykonywane są one na wysokim, światowym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu i specjalizacji lekarz.

Stomatologia zachowawcza to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem ubytków próchniczych oraz profilaktyką ich powstawania.
- Wczesne rozpoznanie próchnicy oraz jej leczenie ma bardzo duże znaczenie dla zachowania żywej i zdrowej miazgi. W Naszym gabinecie zabiegi wypełniania ubytków próchniczych wykonywane są z użyciem materiałów renomowanych światowych firm. Dzięki temu możemy podczas naszej pracy uzyskać nie tylko bardzo dokładne i szczelne wypełnienie ubytku, ale również bardzo dobry efekt estetyczny wykonywanej pracy.
- Na życzenie pacjenta wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym. Oprócz standardowych technik znieczulania wykonywanych strzykawką typu karpula, oferujemy również inne metody znieczuleń. Od kilkunastu lat używamy do tego celu aparatu The Wand. Pozwala to uzyskać nam bardzo dobry efekt znieczulenia przy użyciu technik podawania znieczulenia domiazgowego, dobrodawkowego oraz śródwięzadłowego. Znieczulenia podawane aparatem The Wand są dużo mniej bolesne dla pacjenta od tych podawanych metodą tradycyjną.
-Duży nacisk kładziemy też na zabiegi profilaktyczne, które ograniczają ilość nowopowstałych ubytków próchniczych, jak również rozwój chorób przyzębia. Przeprowadzamy profesjonalne oczyszczanie zębów z użyciem skalerów ultradźwiękowych oraz piaskarek, a każdy taki zabieg proponujemy zakończyć profilaktyką fluorkową, która nie tylko wzmacnia szkliwo zębów, ale w znaczny sposób ogranicza ich nadwrażliwość.
-Szczególną uwagę zwracamy na przeprowadzone u Nas leczenie endodontyczne / kanałowe/. Ta dziedzina stomatologii chyba najbardziej rozwinęła się w ostatnich latach. Nasi lekarze uczestniczą w wielu szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz stosują nowoczesne metody leczenia endodontycznego, używając do tego celu odpowiednich materiałów i sprzętu / endometru, mikrosilnika endodontycznego, narzędzi rotacyjnych i radiowizji /. Bardzo ważnym elementem endodoncji jest kontrola radiologiczna wykonywanych zabiegów. Do tego celu w Naszym gabinecie używamy radiografii cyfrowej, co w bardzo znaczny sposób zmniejsza dawkę promieniowania, którą otrzymuje pacjent. Dysponujemy również wysokiej klasy pantomografem cyfrowym co bardzo ułatwia diagnostykę. Zdjęcia wykonywane metodą cyfrową są bardzo dobrej jakości a oprogramowanie komputerowe umożliwia ich dokładną analizę.
W zakresie protetyki stomatologicznej oferujemy Państwu następujące prace
-protezy osiadające częściowe i całkowite
-protezy szkieletowe i szynoprotezy
-protezy acetalowe tzw. bezmetalowe
-korony i mosty porcelanowe
Wykonywane metodą tradycyjną stal – porcelana ale również korony pełnoceramiczne i napalane na tlenku cyrkonu. Ma to bardzo duże znaczenie dla pacjentów uczulonych na metale. Pozwala też uzyskać lepszy efekt estetyczny – korony bez metalowe praktycznie nie różnią się od własnych zębów pacjenta -licówki porcelanowe – zgodnie z zasadami stomatologii minimalne inwazyjnej nie każdy ząb musi być zaopatrzony w koronę porcelanową. Oprócz licówek porcelanowych wykonujemy również licówki kompozytowe, a użyty do tego celu specjalny materiał pozwala uzyskać bardzo dobry efekt estetyczny. - współpracujemy również z chirurgiem implantologiem i wykonujemy bardzo wygodne dla pacjenta prace protetyczne oparte na implantach - oferujemy również prace oparte na technikach adhezyjnych z wykorzystaniem włókien szklanych mosty adhezyjne , wkłady z włókna szklanego oraz szynowanie zębów rozchwianych taśmą z włókna szklanego. - Chirurgia stomatologiczna jest chyba najbardziej stresującą dla pacjenta dziedziną stomatologii. W naszym gabinecie zabiegi ekstrakcji są wykonywane w bardzo profesjonalny i bezbolesny sposób. Przeprowadzamy również zabiegi usuwania ósemek – t.zw. zębów mądrości. W naszym gabinecie mogą Państwo otrzymać także poradę w zakresie ortodoncji u specjalisty . W zależności od wady zgryzu leczenie prowadzimy z użyciem aparatów ruchomych lub stałych metalowych i pełnoceramicznych. Zapewniamy miłą i bardzo fachową opiekę podczas tego leczenia

Nasi lekarze dołożą wszelkich starań, aby zadowolić Państwa pod względem jakości oferowanych usług jak i cen.


Do zobaczenia w UNIMED.
Barkocińska 6
03-543 Warszawa
tel: 22 679 96 69
unimed.waw.pl
Prima-Dent

Prima-Dent

Szanowni Państwo
Zespół Przychodni Prima-Dent powstał w 1991 roku, w konsekwencji rozwoju mojej praktyki prywatnej, którą rozpocząłem w roku 1985. Obecnie w Prima-Dent przeprowadzamy blisko 51 tysięcy zabiegów rocznie. W naszych gabinetach dentystycznych pracuje ponad 50 lekarzy stomatologów, 22 asystentki, 10 sekretarek i 7 osób ds. administracyjnych.
Wszyscy dentyści gwarantują za siebie wzajemnie zabiegi. Jako kierownik Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej i doświadczony stomatolog, jestem osobą odpowiedzialną za merytoryczną stronę funkcjonowania przychodni. Celem Prima-Dent jest komfort Pacjenta. Jeżeli poszukujecie Państwo dobrego dentysty, macie jakieś życzenia lub indywidualne wymagania w kwestii leczenia, zachęcamy do dzielenia się z nimi z naszymi specjalistami. Postaramy się do nich jak najpełniej dostosować. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla Pacjentów w każdym wieku. Stawiamy na leczenie w komfortowych warunkach i z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz najlepszych materiałów.
Dobry stomatolog jest na wagę złota. O zdrowie uśmiechu powinniśmy dbać systematycznie i z uwagą. Regularne wizyty kontrolne sprzyjają skutecznej profilaktyce. Zapraszam do gabinetów Prima-Dent w Warszawie
Targowa 33A
03-728 Warszawa
tel: 22 618 93 60
primadent.com.pl
 

Przychodnia protetyczno-stomatologiczna s.c.

Komórki ZOZ w tej jednostce:
Poradnia Chirurgii Stomatologicznej (bez zabiegów w znieczuleniu ogólnym)
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Poradnia Chorób Błon Śluzowych Przyzębia
Poradnia chorób błon śluzowych przyzębia
Poradnia Ortodontyczna
Poradnia ortodontyczna
Poradnia Protetyki Stomatologicznej
Poradnia protetyki stomatologicznej
Poradnia Stomatologiczna
Poradnia stomatologiczna
Poradnia Stomatologiczna
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Pracownia Protetyki Stomatologicznej
Panieńska 4
03-704 Warszawa
tel: 22 619 14 00
Stomatolog Dziecięcy STOMYK

Stomatolog Dziecięcy STOMYK

Wieloletnie doświadczenie

Nasze 22-letnie doświadczenie w zakresie stomatologii dziecięcej nauczyło nas indywidualnego podejścia i szacunku do każdego z naszych małych pacjentów. Ze wzruszeniem i sympatią wspominamy wizyty dorosłych dzisiaj rodziców, którzy w pełnym zaufaniu leczą u nas swoje dzieci.
gen. Romana Abrahama 2B/1
03-982 Warszawa
tel: 882-030-407/ 22 671 37 09
stomyk.pl
KARODENTAL Grzegorz Gumiężny

KARODENTAL Grzegorz Gumiężny

Bora-Komorowskiego 22
03-982 Warszawa
tel: 22 671 33-33
karodental.pl
 

AS. Surowiecka A., lek.stomatolog

Brygady Pościgowej 6/99
03-984 Warszawa
tel: 22 613 67 76
Korczniewska, Błocka. Stomatologia s.c.
Gen., Augusta Emila Fieldorfa 10/301
03-984 Warszawa
tel: 22 613 86 68
stomatologiawarszawa.pl
Dental Family. Centrum Stomatologiczne

Dental Family. Centrum Stomatologiczne

Anadent to trzy prywatne, nowoczesne kliniki stomatologiczne, usytuowane w samym sercu Warszawy, na Gocławiu oraz w centrum Piaseczna. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, które obejmują: stomatologię zachowawczą (wypełnienia, leczenie kanałowe), ortodoncję (aparaty stałe i ruchome), chirurgię stomatologiczną (m.in. usuwanie zębów, operacje torbieli, usuwanie zmian chorobowych w obrębie jamy ustnej), protetykę (wkłady, korony, mosty, protezy szkieletowe i osiadające) czy wykonywanie implantów zębów. Podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty, gwarantujemy przeprowadzenie kompleksowego badania wstępnego, które pozwala ustalić możliwe przyczyny problemów i wyznacza dalszą drogę leczenia pod okiem odpowiednich specjalistów. Zespół doświadczonych stomatologów, a także nowoczesne wyposażenie gabinetu zapewniają profesjonalne leczenie w niezwykle komfortowych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do skorzystania z naszych usług.
Janusza Maisnera 1/3/318
03-982 Warszawa
tel: 22 672 44 25
anadent.pl
 

NZOZ GORDENT S.C. Anna i Bartłomiej Gordon

ZOZ GORDENT to klinika stomatologiczna, która skutecznie leczy dzieci i dorosłych już od 1997 roku.
Nasz pierwszy gabinet powstał w warszawskiej dzielnicy Ursynów. W związku ze stale rosnącą liczbą pacjentów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i w 2011 roku nastąpiło otwarcie kliniki na Gocławiu. Na naszych pacjentów czeka łącznie 12 foteli stomatologicznych, umożliwiając tym samym szybki dostęp do fachowej pomocy medycznej oferowanej przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin stomatologii – periodontologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji, chirurgii, implantologii oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej. W NZOZ GORDENT zatrudniamy 3 doktorów nauk medycznych, 15 specjalistów, 12 lekarzy stomatologów. Nasz zespół dopełnia 2 techników dentystycznych oraz 10 wykwalifikowanych asystentek, w tym 4 higienistki stomatologiczne.
Posiadamy własną pracownię techniki ortodontycznej oraz nowoczesne zaplecze radiologiczne w przychodni na Ursynowie i Gocławiu. Oferujemy leczenie przy użyciu sprzętu medycznego renomowanych producentów takich jak: Stern Weber, Gendex, Kodak, Aidec, MyRay i wielu innych. Stosujemy nowoczesne metody lecznicze i wysokiej jakości materiały stomatologiczne, zgodne ze światowymi trendami. Dużą uwagę przywiązujemy także do przestrzegania norm sanitarnych, zapewniając tym samym bezpieczeństwo w trakcie zabiegów.
Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając profesjonalną i kompleksową opiekę. W gabinetach panuje przyjemna atmosfera.
Nasz personel zadba o Państwa zdrowie i piękny uśmiech. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie!
Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego 33
33-001 Warszawa
tel: 22 671 99 31
gordent.pl
Pani Ortodontka

Pani Ortodontka

Dentysta, Stomatolog, Ortodonta Warszawa - Praga
Specjalizujemy się w leczeniu wad zgryzu pacjentów ze wszystkich grup wiekowych. Potrafimy i lubimy leczyć dzieci. W związku z tym, że ortodoncja wymaga podejścia kompleksowego do leczenia stomatologicznego, to naszym pacjentom oferujemy również usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, endodoncji, chirurgii i protetyki.
Nasze atuty to: wysokie kompetencje naszego zespołu lekarzy dentystów, nowoczesne techniki leczenia, najnowszy sprzęt oraz rozsądne ceny zabiegów. Oferujemy szereg udogodnień dla pacjentów oczekujących na wizytę u lekarza stomatologa: kącik dla dzieci, bezprzewodowy dostęp do internetu, nagłośnienie, klimatyzację, czytelnię a cały lokal jest przygotowany do obsługi pacjentów niepełnosprawnych.
Staraliśmy się stworzyć gabinet dentystyczny, do którego będziesz chciał wrócić.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszych usługach stomatologicznych, cennik, galerie, poznasz nasz zespół lekarzy dentystów a nawet zapiszesz sie na wizytę on-line. Zapraszamy do zakładki "Aktualności" gdzie zawsze na bieżąco przedstawiamy nasze promocje na usługi stomatologiczne.
Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się na Warszawskiej Pradze (Gocław), ale serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki pacjentów z całej Warszawy i okolic.
Zapraszamy!
NASZ ZESPÓŁ
Poznaj zespół naszych lekarzy, specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań aby każdy Pacjent wyszedł od nas z uśmiechem na twarzy.

POZNAJ NASNASZE USŁUGI
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Lista aktualnych promocji znajduje się na naszej stronie w zakładce Aktualności oraz na Facebook'u.

SPRAWDŹ USŁUGI

Gen. Abrahama 12/209
03-982 Warszawa
tel: 531 111 183
paniortodontka.pl
Dental Spa

Dental Spa

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do kliniki stomatologicznej Dental Spa, gdzie w profesjonalny sposób, pracując na nowoczesnym sprzęcie, świadczymy usługi w zakresie stomatologii rodzinnej. Dążymy do tego, aby pacjenci czuli się w Dental Spa komfortowo i bezpiecznie. Dzięki mojemu ponad 15–letniemu doświadczeniu, jak i doświadczeniu lekarzy specjalistów i asystentek współpracujących, udało się wspólnie stworzyć wyjątkowe miejsce oraz zdobyć zaufanie pacjentów, którzy często polecają nas swoim najbliższym i znajomym.
Serdecznie zapraszam dr Iwona Krakowiak.


Oferujemy pełen zakres nowoczesnej stomatologii:


STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Bezbolesne leczenie próchnicy
Odbudowy zębów
Leczenie kanałowe ( endodontyczne)
Wybielanie
Kolorowe wypełnienia w zębach mlecznych
ORTODONCJA
Leczenie wad zgryzu u dorosłych i dzieci,
Aparaty ortodontyczne ruchome ( zdejmowane)
Aparaty ortodontyczne stałe metalowe
Aparaty ortodontyczne stałe kryształowe
Aparaty ortodontyczne stałe estetyczne
Aparaty ortodontyczne retencyjne
więcej...
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
Bezbolesne ekstrakcje (usuwanie) zębów,
Usuwanie zębów mądrości (ósemek),
Implanty więcej...,
Plastyka połączeń ustno-zatokowych,
Odsłanianie zębów zatrzymanych,
Plastyka wędzidełek,
Kliniczne wydłużanie koron,
Podnoszenie dna zatoki szczękowej,
Sterowanie regeneracji kości, odbudowa kości,
Pokrywanie recesji dziąsłowych,
Leczenie ropni,
PROTETYKA
Korony porcelanowe i pełnoceramiczne
Mosty (uzupełnianie brakujących zębów),
Licówki,
Protezy ( akrylowe, szkieletowe),
Naprawy protez,
PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA
Ultradżwiękowe usuwanie kamienia ( scaling + polishing)
Piaskowanie
Lakierowanie preparatami wysokofluorowymi
Lakowanie
Leczenie nadwrażliwości
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
Bezpłatne wizyty adaptacyjne
Leczenie próchnicy zebów mlecznych (kolorowe wypełnienia)
Leczenie wad zgryzu
Lakowanie,lakierowanie,lapisowanie
Usuwanie zębów mlecznych
więcej...
RADIOLOGIA
RTG,
RVG,
Gen. S. Skalskiego 1/U7
03-982 Warszawa
tel: 22 666 33 88
dentalspa.com.pl
Prodenctica

Prodenctica

Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych dla całej rodziny.

Kładziemy największy nacisk na indywidualne podejście do pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb.

Stwarzamy sympatyczną atmosferę. Zapewniamy bezbólowe i bezstresowe leczenie.

Szczególną uwagę poświęcamy dzieciom - staramy się, aby wizyta była łatwa zarówno dla nich, jak i dla rodziców.


Stomatologia zachowawcza
Ortodoncja
Stomatologia dziecięca
Endodoncja
Chirurgia stomatologiczna
Periodontologia
Medycyna estetyczna
Implantologia
Stomatologia kosmetyczna
Protetyka
Mikroskop
RTG RVG
Jana Nowaka Jeziorańskiego 49/lok. U15/U16
03-982 Warszawa
tel: 503 682 286
prodentica.info.pl
 
Aleja Stanów Zjednoczonych 32
04-036 Warszawa
tel: 22 810 10 10
 
Perkuna 86 86/4
04-001 Warszawa
tel: 880 956 582
adambolc.pl
 

EKODENT Klinika Stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny EKODENT (Warszawa) przywiązuje szczególną wagę do komfortu i dobrego samopoczucia swoich pacjentów. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby przeciwdziałać powstawaniu chorób zębów i przyzębia. Dlatego niezwykle ważnym elementem jest rozmowa z pacjentem i zaproponowanie najlepszych rozwiązań.

Gabinet chętnie odwiedzają mali pacjenci, gdyż nasi lekarze mają doświadczenie w pracy z dziećmi, a dodatkowo, w uzasadnionych przypadkach, stosują gaz rozweselający (podtlenek azotu), który sprzyja rozluźnieniu i zniwelowaniu stresu nierzadko towarzyszącego wizycie u stomatologa.
Możemy zapewnić, że stosujemy nowoczesne technologie, które gwarantują wysoką jakość usług i zapewniają komfort naszym pacjentom.
Zapraszamy do zapoznania się z ZAKRESEM USŁUG, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji dotyczących m.in. zagadnień:
- stomatologia zachowawcza i estetyczna,
- protetyka,
- implanty,
- chirurgia stomatologiczna,
- porady w zakresie chorób błon śluzowych i przyzębia,
- stomatologia dziecięca.
Krypska 30 A
04-082 Warszawa
tel: 22 425 35 90
 

Violadent. Gabinet stomatologiczny

Sulejkowska 56/58
04-157 Warszawa
tel: 505 517 171
www.violadent.3.pl
 
Tarnowiecka 13/5
04-174 Warszawa
tel: 22 612 02 72
www.soniacentrum.pl
secpol - baner  artykuł

Pozostałe informacje

Już wkrótce w Kurierze Praskim plansza do gry!

Już wkrótce w Kurierze Praskim plansza do gry!
Pierwsza edycja Gry Lokalnej "Buduj Pragę" juz wkrótce zostanie przekazana czytelnikom Kuriera Praskiego.
Czytaj więcej...

Mistrzynią Polski Magdalena Włodarkiewicz

Mistrzynią Polski Magdalena Włodarkiewicz
Magdaleny Włodarkiewicz 15 letnia pływaczka trenująca na pływalni WSM przy ulicy Kawęczyńskiej 36, która została Mistrzynią oraz V-ce Mistrzynią Polski Juniorów 15 letnich w stylu klasycznym na dystansach 50 i 100 klasycznym.
Czytaj więcej...

Na Szaserów pomogą kobietom zachować włosy

Na Szaserów pomogą kobietom zachować włosy
Ministerstwo Obrony Narodowej sfinansowało zakup sprzętu pomagającego walczącym z chorobą nowotworową kobietom zachować włosy!!!  W najbliższy czwartek w do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie zostanie dostarczony system chłodzenia skóry głowy PAXMAN zapobiegający wypadaniu włosów w trakcie chemioterapii.
Czytaj więcej...

Praska Gra Planszowa....

Praska Gra Planszowa....
Już wkrótce  nowa  gra planszowa  Twojej strony  Wisły.
Czytaj więcej...

Skoczne Lato w Mieście na Łopuszańskiej!

Skoczne Lato w Mieście na Łopuszańskiej!
Ruszyły zapisy na Summer Camp 2018 w Centrum Aktywnej Rozrywki AIRO.
Czytaj więcej...

Marek Piekarczyk na Letniej Muzycznej Scenie Hulakula

Marek Piekarczyk na Letniej Muzycznej Scenie Hulakula
Już 30 czerwca na Letniej Muzycznej Scenie Hulakula zagości legenda polskiego rocka - Marek Piekarczyk, a wraz z nim debiutant - Adam „Nokk” Jędrzejczyk.
Czytaj więcej...

Żywa Biblioteka w Centrum Wielokulturowym

Żywa Biblioteka w Centrum Wielokulturowym
Centrum Wielokulturowe w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu Żywa Biblioteka, które odbędzie się w niedzielę 24 czerwca w godzinach 11:00-14:00 w siedzibie Centrum Wielokulturowego w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 54.
Czytaj więcej...

Mistrzowski trening z Legią w Atrium Promenada

Mistrzowski trening z Legią w Atrium Promenada Podejmij piłkarskie wyzwanie! Z okazji odbywających się właśnie Mistrzostw Świata, już w najbliższy piątek i sobotę, 13-14 lipca, Atrium Promenada przygotowało atrakcje dla małych fanów piłki nożnej.
Czytaj więcej...

"Zmieniaj świat. Budimex 50 lat"

To TY zmieniasz świat Pół miliona złotych od Budimeksu! Na 50-lecie – lider rynku budowlanego w Polsce, ogłasza projekt konkursowy „Zmieniaj świat.
Czytaj więcej...

Prascy społecznicy Wanda Jaworska-Malicka

Urodziła się w nadmorskiej miejscowości, jednak miłość do warszawiaka sprawiła, że ponad 40 lat temu przeprowadziła się do stolicy.
Czytaj więcej...

Warszawa bez smogu

Aktywiści Warszawy Bez Smogu, wchodzącej w skład Polskiego Alarmu Smogowego, złożą 20 czerwca, o godz.
Czytaj więcej...

Roman Stanisław Dmowski urodzony na Kamionku

Roman Stanisław Dmowski urodzony na Kamionku Roman Stanisław Dmowski, wybitny polski polityk, mąż stanu, publicysta, współzałożyciel Narodowej Demokracji, mieszkaniec Pragi.
Czytaj więcej...

„Mistrzostwa Zakupów” w Galerii Wileńskiej

„Mistrzostwa Zakupów” w Galerii Wileńskiej W najbliższy piątek, 22 czerwca, Galerię Wileńską ogarnie nie tylko piłkarska, ale i zakupowa gorączka.
Czytaj więcej...
secpol - baner  artykuł

Nasz aktualny numer

Maj 2018 nr. 18

Video

sekacz
sekacz

Pogoda

Kurs Walut

Korki w Warszawie

Prędkość przejazdu w km/h google maps traffic legend
Przydas.pl Sklep na facetów
Przydas.pl Sklep na facetów
sekacz