Menu
Kurier Praski logo
środa, 15 sierpnia 2018
sekacz

Prima-Dent

Prima-Dent
Targowa 33A
03-728 Warszawa
tel: 22 618 93 60
primadent.com.pl
Szanowni Państwo
Zespół Przychodni Prima-Dent powstał w 1991 roku, w konsekwencji rozwoju mojej praktyki prywatnej, którą rozpocząłem w roku 1985. Obecnie w Prima-Dent przeprowadzamy blisko 51 tysięcy zabiegów rocznie. W naszych gabinetach dentystycznych pracuje ponad 50 lekarzy stomatologów, 22 asystentki, 10 sekretarek i 7 osób ds. administracyjnych.
Wszyscy dentyści gwarantują za siebie wzajemnie zabiegi. Jako kierownik Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej i doświadczony stomatolog, jestem osobą odpowiedzialną za merytoryczną stronę funkcjonowania przychodni. Celem Prima-Dent jest komfort Pacjenta. Jeżeli poszukujecie Państwo dobrego dentysty, macie jakieś życzenia lub indywidualne wymagania w kwestii leczenia, zachęcamy do dzielenia się z nimi z naszymi specjalistami. Postaramy się do nich jak najpełniej dostosować. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla Pacjentów w każdym wieku. Stawiamy na leczenie w komfortowych warunkach i z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz najlepszych materiałów.
Dobry stomatolog jest na wagę złota. O zdrowie uśmiechu powinniśmy dbać systematycznie i z uwagą. Regularne wizyty kontrolne sprzyjają skutecznej profilaktyce. Zapraszam do gabinetów Prima-Dent w Warszawie
secpol - baner  artykuł

Nasz aktualny numer

Maj 2018 nr. 18

Video

przydas
sekacz

Pogoda

Kurs Walut

Korki w Warszawie

Prędkość przejazdu w km/h google maps traffic legend
przydas
sekacz
Przydas.pl Sklep na facetów