Menu
Kurier Praski logo
czwartek, 18 stycznia 2018
sekacz

Praga Północ wita Campus Google na Pradze

Praga Północ wita Campus Google na Pradze

Mamy Campus Google na Pradze. Adres: Ząbkowska 27. W uroczystości otwarcia pierwszej w Europie środkowo-wschodniej wylęgarni start-upów Googla uczestniczył Wicepremier Mateusz Morawiecki, Minister Wojciech Kolarski, Prezes EMEA Business & Operations Matt Brittin, władze Miasta i Dzielnicy, przedstawiciele dyplomacji oraz przyszli liczni użytkownicy
Spotkanie poprowadził Rafał Plutecki Dyrektor nowego Campusu Google, który oprowadził nas w wirtualnej wycieczce, po ośrodku. Póź...niej można było naocznie obejrzeć jak zrewitalizowano dawny biurowiec "Konesera" adaptując go na potrzeby młodych przedsiębiorców. W Campusie jest, oprócz przestrzeni co-workingowej, sala wydarzeń, którą star-upowcy będą mogli zarezerwować bezpłatnie na spotkania i szkolenia, a także kawiarnia, od której Dyrektor Plutecki zalecał rozpoczynanie dnia. Najważniejszy jest bowiem, pomysł, innowacyjne myślenie, kontakty międzyludzkie i przyjazna atmosfera.
Dotychczas, do Campusu zgłosili się przedstawiciele trzydziestu jeden narodowości, z czego 21 procent to kobiety, również młode mamy. Jest też już trzydziestu mentorów, którzy będą wspierać nowych przedsiębiorców. Campus oferuje, oprócz powierzchni star-upowej, wsparcie specjalistyczne, szkolenia i dobrą, twórczą atmosferę. Przypomnijmy, że Zarząd Dzielnicy Praga-Północ, wychodząc naprzeciw praskim przedsiębiorcom, podjął we wrześniu uchwałę o 40 - procentowych obniżkach czynszu dla e-biznesu. bbj

e-mail
piątek, 20 listopada 2015

Komentarze

Nick
E-mail - nie jest wyświetlany w serwisie, służy do kontaktu z redakcją
Twój komentarz
Security Image
Nieprawidłowy kod
secpol - baner  artykuł

Pozostałe informacje

KONKURS FOTOGRAFICZNY BOŻONARODZENIOWA PRAGA

KONKURS FOTOGRAFICZNY BOŻONARODZENIOWA PRAGA
DRODZY CZYTELNICY, OGŁASZAMY FOTOGRAFICZNY KONKURS PT.
Czytaj więcej...

Akcja malowania bombek na rzecz zwierząt w schroniskach

Akcja malowania bombek na rzecz zwierząt w schroniskach
2 grudnia 2017 roku w Warszawie w Soho Factory odbędzie się największy w Polsce kiermasz dla psów DOG DAY Festiwal.
Czytaj więcej...

Akcja #WarszawaOddycha na Pradze Południe

Akcja #WarszawaOddycha na Pradze Południe W październiku rozpoczęła się akcja społeczna firm Blaupunkt i Airly, której celem jest zwiększenie społecznej świadomości na temat jakości powietrza. W Przedszkolu Niepublicznym „Kraina Magii” na Pradze Południe zamontowano czujnik smogu i przekazano oczyszczacz powietrza. 16 października odbyły się również zajęcia edukacyjne dla dzieci, budujące świadomość na temat zanieczyszczeń i uczące nawyku dbania o środowisko naturalne.
Czytaj więcej...

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Ofiary Obozu Zagłady KL Warschau. ZAPROSZENIE

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Ofiary Obozu Zagłady KL Warschau. ZAPROSZENIE Poseł na Sejm RP Andrzej Melak, Komitet Katyński oraz Krąg Pamięci Narodowej serdecznie zaprasza na uroczystą Mszę Świętą w intencji Pomordowanych Polaków w KL Warschau.
Czytaj więcej...

DOG DAY FESTIWAL - Festiwal Smaków i Akcesoriów dla psów

DOG DAY FESTIWAL - Festiwal Smaków i Akcesoriów dla psów Zapraszamy na DOG DAY FESTIWAL - Festiwal Smaków i Akcesoriów dla psów, który odbędzie się 4 marca 2017 roku w Soho Factory przy Mińskiej 25 w Warszawie w godz.
Czytaj więcej...

Katalog firm

 
secpol - baner  artykuł

Nasz aktualny numer

Kwiecień 2017 nr. 16

Video

Przydas.pl Sklep na facetów
Przydas.pl Sklep na facetów

Pogoda

Kurs Walut

Korki w Warszawie

Prędkość przejazdu w km/h google maps traffic legend
Przydas.pl Sklep na facetów
sekacz
Przydas.pl Sklep na facetów