Menu
Kurier Praski logo
środa, 20 marca 2019
sekacz

Galeria Północna zaprasza do najwyżej położonej Strefy Kibica w Warszawie!

Galeria Północna zaprasza do najwyżej położonej  Strefy Kibica w Warszawie!

Już jutro, 19 czerwca Polska Reprezentacja zagra swój pierwszy mecz w ramach eliminacji
do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Galeria Północna zaprasza wszystkich wielbicieli futbolu
do wspólnego kibicowania w najwyżej położonej Strefie Kibica w Warszawie. W ogrodzie na dachu galerii czeka ogromny ekran, komfortowe miejsca do siedzenia oraz zaplecze gastronomiczne zapewnione przez Bierhalle, Warsztat Kulinarny i Pizza Hut. Wstęp do Strefy Kibica jest wolny.

 

Kibicowanie to sport zespołowy, dlatego pierwsze nowoczesne centrum handlowe na Białołęce zaprasza wszystkich fanów futbolu do wspólnej zabawy podczas FIFA World Cup 2018. Wraz z rozpoczęciem Mundialu w ogrodzie na dachu Galerii Północnej ruszyła Strefa Kibica, w której wciągająca, sportowa atmosfera jest gwarantowana. Organizatorzy zadbali o odpowiednią jakość transmisji – mecze wyświetlane są na dużym telebimie o wymiarach 5,5 x 3,5 m. Goście mogą korzystać z leżaków, puf i ławek znajdujących się na terenie strefy, a z myślą o głodnych i spragnionych dostępne są stanowiska gastronomiczne Bierhalle, Warsztatu Kulinarnego i Pizza Hut. Każda z sieci zaprasza kibiców do korzystania z różnorodnej oferty jedzenia i niskoprocentowych napojów alkoholowych, w tym także piwa Lager Północy, stworzonego przez Bierhalle specjalnie dla mieszkańców Białołęki. Strefa Kibica na dachu Galerii Północnej przygotowana została we współpracy z Urzędem Dzielnicy Białołęka.

 

Strefa Kibica w Galerii Północnej to idealna propozycja dla osób lubiących dzielić sportowego ducha. Ruszyliśmy 14 czerwca, wraz z rozpoczęciem Mistrzostw i transmitujemy wszystkie mecze FIFA World Cup 2018 – wyjaśnia Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedną z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni stworzonych w Warszawie z myślą o kibicach. W Strefie Kibica na dachu Galerii Północnej możemy komfortowo pomieścić kilkaset osób, a wysokiej jakości ekran i liczne miejsca do siedzenia zapewniają niezapomniane wrażenia ze wspólnego kibicowania. Sportowe emocje zaostrzają apetyt, dlatego na uczestników czekają mobilne stanowiska z jedzeniem i piwem na dachu oraz ponad 20 restauracji i kawiarni na terenie centrum. Przez cały czas nasi goście mają też dostęp do infrastruktury galerii handlowej – parkingu, zaplecza sanitarnego czy placu zabaw dla dzieci. Wejście do Strefy Kibica jest bezpłatne, zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej
do wspólnej zabawy.

 

Kibicuj naszym z Galerią Północną i dołącz do Strefy VIP!

W ramach Strefy Kibica w Galerii Północnej transmitowane są wszystkie mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, a podczas pojedynków Polaków goście mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. Pierwsza okazja
do wspólnej zabawy to mecz Polska – Senegal, który rozegrany zostanie już 19 czerwca. W Strefie Kibica pojawią się hostessy rozdające biało-czerwone chorągiewki oraz stanowisko do malowania twarzy
w barwy polskiej flagi
. W przerwie meczu każdy z gości będzie mógł także sprawdzić swoją piłkarską wiedzę podczas animacji i konkursów oraz zgarnąć atrakcyjne nagrody związane z Mundialem 2018.

 

Na piłkarskich taktyków i znawców futbolu czeka także możliwość rozegrania pojedynku w piłkarzyki. Turniej odbędzie się na tarasie przed sklepem House, na poziomie 1. Zapisy dwuosobowych drużyn do turnieju ruszają w dniu meczu, 19 czerwca od godziny 14.00.

 

Specjalną niespodziankę przygotowano także dla klientów galerii – możliwość wejścia do strefy VIP i zajęcia najlepszych miejsc przed samym ekranem! Aby cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami ze wspólnego kibicowania wystarczy zrobić w sklepach na terenie centrum zakupy za kwotę co najmniej 50 PLN. W dniu meczu paragon należy wymienić na opaskę VIP w Punkcie Informacji na parterze Galerii Północnej. Strefa VIP obowiązuje tylko podczas meczów Polskiej Reprezentacji.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin korzystania ze Strefy Kibica w Galerii Północnej znajdują się na stronie www.galeriapolnocna.pl.

e-mail
środa, 20 czerwca 2018

Komentarze

Nick
E-mail - nie jest wyświetlany w serwisie, służy do kontaktu z redakcją
Twój komentarz
Security Image
Nieprawidłowy kod
secpol - baner  artykuł

Pozostałe informacje

Wiosenna Loteria w Galerii Wileńskiej

Wiosenna Loteria w Galerii Wileńskiej
  Już dziś rozpoczyna się Wiosenna Loteria z nagrodami, podczas której przez cały miesiąc będzie można zdobywać nagrody za zakupy w Galerii Wileńskiej.
Czytaj więcej...

"Zrozumieć kapitalizm" nowa książka Karola Skorek

"Zrozumieć kapitalizm" nowa książka Karola Skorek
„Zrozumieć kapitalizm” to książka, która nie zadowoli ani socjalisty, ani klasycznego liberała i bodaj w tym właśnie tkwi jej największa zaleta.
Czytaj więcej...

Droga do WOT- u przez Internet

Droga do WOT- u przez Internet
  Do listy spraw urzędowych, które można załatwić przez Internet dołączono możliwość złożenia wniosku o powołanie do Wojsk Obrony Terytorialnej.
Czytaj więcej...

Terytorialsi już ponad rok na północym mazowszu

Terytorialsi już ponad rok na północym mazowszu
Od maja 2017 roku na terenie Północnego Mazowsza działa jedna z  dwóch Mazowieckich Brygad Obrony Terytorialnej.
Czytaj więcej...

Centrum Wspomagania Pamięci zaprasza

Centrum Wspomagania Pamięci zaprasza
Centrum Wspomagania Pamięci zaprasza:  do udziału w psychoedukacyjnej grupie wsparcia w ramach projektu „Edukacja i Wsparcie w Demencji: realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej dzielnicy Praga Południe m.
Czytaj więcej...

Proste sposoby na utrzymanie optymalnej temperatury

Proste sposoby na utrzymanie optymalnej temperatury
Proste sposoby na utrzymanie optymalnej temperatury przy niskich kosztach ogrzewania Jak zadbać o ciepły dom w zimie i nie zbankrutować? W zimie utrzymanie optymalnej temperatury w domu czy mieszkaniu, tak aby było ciepło i komfortowo, stanowi niekiedy prawdziwe wyzwanie.
Czytaj więcej...

Śmieci na Mazowszu coraz więcej, a ich segregacja kuleje

Śmieci na Mazowszu coraz więcej, a ich segregacja kuleje
Przeciętny mieszkaniec Mazowsza wytwarza rocznie prawie 300 kg śmieci, z których ponad połowa trafia do odzysku.
Czytaj więcej...

Warszawskie dzielnice w oczach mieszkańców

Warszawskie dzielnice w oczach mieszkańców Jak wyglądała Twoja dzielnica 10 lat temu? A jeszcze 10, 20 lub nawet 50 lat wcześniej? Nawet komuś, kto całe życie mieszkał w jednym miejscu, czasami trudno jest sobie przypomnieć, jakie zmiany zaszły w jego otoczeniu.
Czytaj więcej...

Ankieta - glosuje.org Życie społeczno-polityczne na poziomie samorządów lokalnych

Ankieta - glosuje.org Życie społeczno-polityczne na poziomie samorządów lokalnych Jako absolwent wydziału Socjologii prowadzę od 4 lat w ramach wydawanej gazety Kurier Praski badania na temat życia społecznego w wymiarze samorządowym / lokalnym na terenie Warszawy.
Czytaj więcej...

Rozbudowy i modernizacji Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych na Targówku

Rozbudowy i modernizacji Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych na Targówku Przetarg na rozbudowę i modernizację Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych został rozstrzygnięty.
Czytaj więcej...

Pyszne i zdrowe dania na jesień

Pyszne i zdrowe dania na jesień W jesienne słoty rozgrzewające i pyszne danie od razu poprawi nam humor. Smaczne nie musi jednak oznaczać wysokokaloryczne. Podpowiadamy jak w maksymalnie 30 minut wyczarować lekkie i sycące posiłki.
Czytaj więcej...

Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji! W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini
Czytaj więcej...

Pomyłka... (opowiadanie)

Pomyłka... (opowiadanie) Warszawa, wrzesień 1944r.
Czytaj więcej...

Jakie usługi są potrzebne na Pradze-Północ i Pradze-Południe?

Jakie usługi są potrzebne na Pradze-Północ i Pradze-Południe? Jakie usługi są potrzebne na Pradze-Północ i Pradze-Południe? Trwa II etap konsultacji dotyczący handlowych ulic Pragi.
Czytaj więcej...

Południowo-praski projekt walczy o 500 000 zł.

Południowo-praski projekt walczy o 500 000 zł. Do 4 września można głosować w konkursie „Zmieniaj świat”, organizowanym przez firmę Budimex.
Czytaj więcej...

Katalog firm

 
secpol - baner  artykuł

Nasz aktualny numer

Maj 2018 nr. 18

Video

Przydas.pl Sklep na facetów
sekacz

Pogoda

Kurs Walut

Korki w Warszawie

Prędkość przejazdu w km/h google maps traffic legend
sekacz
sekacz
Przydas.pl Sklep na facetów
Close

Uwaga nowy Regulamin Redakcji,
Zanim wyślesz do nas materiał prasowy
zapoznaj się z jego treścią.

 

zakładka Redakcja > Regulamin